نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان از پروژه مهر99 ناحیه دو یزد

بازدید معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان از پروژه مهر99 ناحیه دو یزد 

پوشش حدّاکثری دانش آموزان -  تفهیم آموزش در ایّام حمله ی ویروس منحوس کرونا به آنان و ارتباط حدّاکثری با والدین شان و نیز ارتباط حدّاکثری با همکاران در مدارس در اجرای صحیح و مطلوب پروژه ی مهر بسیار موثٌٌّر و ثمربخش است.    

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دویزد،  علیرضا جلالی معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد پس از بازدید از نحوه ی اجرای پروژه ی مهر 99 در تعدادی از مدارس تحت پوشش ناحیه دو،  با بیان این مطلب در جمع مسئولین کمیته های مختلف  اجرای این پروژه در مدیریت ناحیه، مسئولیت پذیری پاسخگویی نظارت وانعطاف پذیری حدّاکثری را لازمه ی به بار نشستن طرح های ملّی و بزرگ از جمله اجرای پروژه مهر عنوان کرد.

 جلالی افزود: فراهم آوردن زمینه ی مشارکت حدّاکثری والدین و خیّرین مدرسه ساز هماهنگی  وقت گذاری -   هوشیاری در تصمیم گیری و تصمیم سازی به موقع به ویژه در شرایط خاص از جمله در هنگامه ی شیوع ویروس کرونا  از دیگر عواملی هستند که می توانند یاریگر آموزش و پرورش در شرایط گوناگون و گذر موفّق و به بهترین وجه ممکن از  موقعیت های مختلف باشند.

در ادامه، اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، گزارشی از اقدامات حوزه ی مدیریت خود در زمینه ی اجرای پروژه ی مهر 99 از ا آغاز تا بحال ارائه نمود.

در پایان این برنامه سایر حضّار به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

همچنین در این جلسه، جمع آوری تمام وسایل اسقاطی مدارس و انتقال به انبار اداره - ثبت اسناد مدارس در سامانه مربوطه و نیز پیگیری و دریافت پلاک اصلی املاک ناحیه دو یزد به تصویب رسید.