نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

باحضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:

باحضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد:


مراسم تجلیل از برگزیدگان ناحیه دو یزد در مسابقه عطر انتظار برگزار گردید.
ملانوری: جای بسی افتخار و خوشحالیست که در زمینه ی ساحت اخلاقی - مذهبی و عبادی به ویژه در مقطع ابتدایی همکاران بی وقفه در تلاشند

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دویزد، حسینعلی ملانوری معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در این مراسم، در سخنانی سند تحوّل بنیادین آموزش و پرورش را سندی تمام ساحتی دانست که منجر به رسیدن دانش آموزان به حیات طیبه می شود.

ملانوری تصریح کرد: جای بسی افتخار و خوشحالیست که در زمینه ی ساحت اخلاقی - مذهبی و عبادی به ویژه در مقطع ابتدایی همکاران بی وقفه در تلاشند و فعالیت های چشمگیری تابحال به انجام رسانده اند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان افزود: در ایّامی که مدارس به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل شدند، یکی از ابتکارات آموزش و پرورش ناحیه دو یزد تهیه و اجرای طرح «بلال هر خانه باشیم» بود که به عنوان اتّفاقی موثّر و بسیار جالب در سطح کشور رقم خورد.

ملانوری با اشاره به نحوه ی شکل گیری صندوق نذر گل نرگس گفت: تهیه گزارش کامل عملکرد این صندوق به اعضا و دیگر همکاران ، می تواند در ایجاد انگیزه در سایر همکاران برای عضویت در آن موثّر باشد.

وی همچنین از ارسال 25 بسته تحوّلی از وزارت متبوع به استانها خبر داد که یکی از آنها ایفای نقش اجتماعی برای هر دانش آموز است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان تاکید کرد: در سال تحصیلی جدید در نظر داریم هر دانش آموزعضو یک تشکّل در مدرسه و کلاس خودش باشد که باعث اعتماد به نفس و خودباوری او خواهد شد. 

در ادامه رحمانی کارشناس قرآن- نماز و عترت آموزش و پرورش ناحیه دویزد گزارشی از روند برگزاری اردوهای مهدویت دانش آموزان در تابستان سال قبل، برگزاری دعای ندبه در مدارس تحت پوشش و نیز روند برگزاری مسابقه عطر انتظار ارائه نمود.

 وی افزود: در مرحله ی آموزشگاه تعداد5521 نفر دانش آموز در این مسابقه شرکت کردند که 205 نفر به مرحله ناحیه راه یافتند.

همچنین تعداد 140 نفر از همکاران نیز در مرحله  ناحیه  این مسابقه شرکت کردند که  تعداد 8 نفر به عنوان برگزیدگان این مرحله انتخاب  و مشمول لوح تقدیر و هدیه آن  شدند.

در پایان از برگزیدگان مسابقه عطر انتظار تجلیل به عمل آمد.