نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آیین تکریم و معارفه

آیین تکریم و معارفه


آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با حضور مدیر کل آموزش و پروش،جمعی از مسئولین و کارشناسان آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد؛"محمد کاظم رحیمی نژاد " در این مراسم با اشاره به حدیث امام حسین علیه السلام گفت: نیاز مردم به ما از نعمت هایی است که خدا در اختیار ما قرار داده و باید قدردان آن باشیم و در راه خدمت صادقانه در نظام تعلیم و تربیت با نگاه های ارزشمند الهی قدم بر داریم، ندیدن خود و دیگران،تلاش برای دستگیری و رشد دادن دیگران و این معنای واقعی معلم است که همه عظمت هایی که خداوند به مخلوقاتش داده را به منصه ظهور و بروز میرساند.

مدیر کل آموزش و پرورش اظهار داشت: باید قدردان زحمات همکاران باشیم و فرصت و بستری را فراهم کنیم که انسان های توانمند حاضر به ارائه خدمت به مجموعه آموزش و پرورش باشند و خودشان را از گردونه خدمت دور نکنند. 

حمید رضا اسمعیلی زاده مدیر سابق آموزش و پرورش ناحیه دو هم رمز موفقیتش را ایجاد صمیمیت و همدلی ،تفویض اختیار حداکثری مطابق قانون ،تصمیم گیری های خرد و کلان با استفاده از خرد جمعی دانست و گفت:صداقت بالاترین سیاست است که باید در انجام امور مدیریتی به کار ببریم. 

خدایی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد در این مراسم گفت: امیدوارم بتوانیم امانتدار خوبی باشیم و پس از گذراندن دوران مدیریت رضایت قلبی از عملکرد خود داشته باشیم. 

وی افزود: باید از مشارکت و همدلی که در ناحیه دو وجود دارد استفاده کنیم تا خدمتی خوب و در خور شأن به جامعه دانش آموزان و فرهنگیان داشته باشیم تا مدیون وقت،انرژی و منابعی که در اختیار ما است نباشیم و شاهد تربیت دانش آموزانی در تراز جمهوری اسلامی ایران و سند تحول بنیادین باشد. 

گفتنی است در این مراسم از زحمات و تلاش های "حمید اسمعیلی زاده" تقدیر و "علی خدایی" به عنوان مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد معرفی شد.