نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اولین نشست اعضای ستاد بهبود کیفیت سواد آموزی ناحیه دو در سال ۹۹ تشکیل شد

اولین نشست اعضای ستاد بهبود کیفیت سواد آموزی ناحیه دو در سال ۹۹ تشکیل شدبه گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو یزد اولین جلسه بهبود کیفیت سواد آموزی ناحیه دو یزد با حضور حاضری رییس اداره امتحانات سواد آموزی اداره کل،خدیجه کریمی رییس اداره سواد آموزی و جمعی از معاونین و مسئولین ناحیه دو در محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

در ابتدا خدیجه کریمی ضمن ارائه گزارشی در خصوص دوره های تحکیم،انتقال و ...گفت: در سال گذشته ۳۴۸ نفر بی سواد در سامانه سواد آموزی ثبت نام شده اند و در خصوص آموزش دهندگان و ... نکاتی را مطرح نمود.

سپس حسن حاضری ضمن تشکر از عوامل و دست اندرکاران نهضت سواد آموزی ناحیه دو در اجرای برنامه های سواد آموزی، به بیان اهمیت سواد در جامعه پرداخت و یکی از مهمترین دغدغه های سواد آموزی استان را با سواد نمودن دانش آموزان بازمانده از تحصیل خواند و از مسئولین ناحیه دو خواست حداکثر تلاش خود را در به سر انجام رساندن آن مهم به کار بگیرند‌.

بحث و تبادل نظر و ارائه راهکارهای گوناگون در خصوص مسائل مختلف توسط اعضا از دیگر برنامه های نخستین نشست اعضای ستاد بهبود کیفیت سواد آموزی ناحیه دو بود‌.