نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتصاب در آموزش و پرورش ناحیه دو یزد

انتصاب در آموزش و پرورش ناحیه دو یزد


مسئول جدید بسیج دانش آموزی ناحیه دو یزد منصوب شد.

سرهنگ محمودیان جانشین فرماندهی ناحیه ی مقاومت بسیج شهید الله دادی یزد در این مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانش آموزی ناحیه دو یزد، در سخنانی از تنظیم سند اعتلای بسیج خبر داد که پس از صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری، این سندتنظیم و به اجرا درآمده است.

وی رستاخیز علمی پژوهشی و نیز اعتلای معنویت و اخلاق را دو مورد مشترک از این سند بین آموزش و پرورش و بسیج دانست و گفت: اگر  این دو در اذهان  نوجوان شکل بگیرد تا پایان عمر از گزند آسیب های اجتماعی مصون خواهد بود.

در ادامه حجه الاسلام قطبی مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان یزد گفت: درس آمادگی دفاعی در هنرستانها به پایه دهم منتقل و در دانشگاه فرهنگیان نیز رشته ی دبیری تخصصی این درس دایر می گردد.

سپس سرهنگ زارع مسئول بسیج فرهنگیان ناحیه دو یزد، برنامه های حوزه ی کاری خود در هفته معلم را تشریح کرد.

وی از اعزام تعداد 6 نفر از فرهنگیان بسیجی نمونه و فعال به کنگره ی فرهنگیان بسیجی خبر داد که  با حضور سران قوا هفته آخر اردیبهشت برگزار خواهد شد.

سرهنگ زارع همچنین گزارشی از جلسات مختلف هیئت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان ارائه نمود.

حمید زارع، سرگروه درس آمادگی دفاعی مدارس ناحیه دو یزد  نیز از برگزاری اردوی 500 نفری  میدان تیر برای دانش آموزان پایه های نهم – دهم و دوازدهم عضو بسیج دانش آموزی به تفکیک جنسیت خبر داد.

علی زارع معاون آموزش ابتدایی ناحیه دو یزد نیز در این مراسم خواستار تجلیل از دانشجو معلمان بسیجی  شد که بی ریا و با تمام توان در ایام کرونا و نیز در این ایام بازگشایی مدارس یاور مدارس بوده اند.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ گیوه اشرف مسئول سابق بسیج دانش آموزی تجلیل و سروان محمدصادق دهقانپور به عنوان مسئول جدید این تشکل معرفی گردید.