نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اختتامیه هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی

اختتامیه هفته مبارزه با اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی


به همت کارشناسی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی ناحیه دو یزد، مراسم اختتامیه هفته مبارزه با این آسیبها و اعتیاد برگزار شد.

"محمد کاظم رحیمی نژاد"  در این مراسم گفت: امروز دشمنان ما از همه اطراف به نوعی به دنبال تسخیر کشور ما هستند این ملت تا زمانی که هویت خود را می‌شناسد و ارزش و باورهای خود را قبول دارد مثال کوه استوار است و تا زمانی که چنین نگاهی وجود داشته باشد و این گونه ارزشمند به دین و سرزمین خود نگاه کند هرگز به سمت اعتیاد نمی‌رود.
وی افزود: اعتیاد زمانی به سراغ انسان می‌آید که انسانی متزلزل باشد و اگر انسان خود را ارزشمند و خلیفه‌ی خدا روی زمین بداند که خداوند به او اختیار تام داده است تا در راستای رضایت خودش در جامعه عمل کند هرگز خود را در بند فساد نمی‌بیند و زمانی در این دام فرو می‌رود که خود را قبول نداشته باشد.
رحیمی نژاد اظهار داشت: نقطه آغاز  این است که خودمان را به عنوان یک انسان که توان بالقوه‌ی عظیمی در وجودش قرار دارد و این توان به او اجازه می‌دهد تا اعلی علیین برود چون خلیفه‌ی خداست و  بر عکس آن هم وجود دارد که تا اسفل السافلین برود.
وی اذعان داشت: ما باید چنین نگاهی داشته باشیم تا هیچ قدرت نظامی و غیر نظامی نتواند ما را از پا در بیاورد و شما دانش آموزان به عنوان امین‌ و معتمدین جامعه آینده‌ ای روشن را برای جامعه رقم بزنید.
اجرای گروه سرود دانش آموزی و تآتر از دیگر برنامه های این مراسم بود.