نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آئین تجلیل مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد از رئیس و اساتید دانشکده ی ریاضی دانشگاه یزد

آئین تجلیل مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد از رئیس و اساتید دانشکده ی ریاضی دانشگاه یزد 

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با حضور در دانشکده ی ریاضی دانشگاه یزد، از همکاری  و همراهی رئیس و اساتید این دانشکده با ناحیه دو یزد تجلیل به عمل آورد.

علی خدایی در این برنامه در سخنانی با تشکر از همکاری و همراهی  عوامل این دانشکده با ناحیه دو یزد، گفت: هدف از تشکیل کارگاههای مشترک اساتید دانشگاه و دبیران مدارس، ارتقاء سطح توانمندی این دبیران در درس ریاضی بوده که امیدواریم این تجارب به نحو مطلوب توسط دبیران در کلاس بکار گرفته شوند.

 وی اظهار امیدواری کرد، ارتباط مدرسه و دانشگاه هرچه بیشتر ارتقاء یابد و مسئولین این دو نهاد در این راستا همسو بوده و تبادل تجربیات را در بالاترین سطح انجام دهند.

در ادامه دکتر علیخانی رئیس دانشکده ی ریاضی دانشگاه یزد گفت: امیدواریم این همکاری در سال جدید تحصیلی در درس ریاضی و سایر دروس تداوم یابد.

وی خواستار برگزاری جشنواره ی الگوهای برتر تدریس رشته ی ریاضی شد و تاکید کرد: هیچ چیز جای آموزش حضوری را به ویژه در درس ریاضی نمی گیرد.

در پایان این مراسم که تعدادی از معاونین و کارشناس مسئولان ناحیه دو یزد حضور داشتند، مدیر آموزش و پرورش این ناحیه  با اهداء لوح تقدیر از رئیس و اساتید دانشکده ی ریاضی دانشگاه یزد تجلیل به عمل آورد.