نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تخصصی مدیران متوسطه اول و دوم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ناحیه دو حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین ، از زحمات بی وقفه مدیران در راستای بازگشایی مدارس تشکر کرد . وی خاطر نشان کرد شروع ماه مهر باید توام با آرامش خاطر برای دانش آموزان باشد . 

در ادامه نمایندگان مدیران متوسطه اول و دوم آموزش و پرورش ناحیه دو ، ضمن تقدیر و تشکر از مدیران خواستار افزایش گردهمایی گروه های آموزشی و سازماندهی نیروها بر اساس تخصص آنها شدند . 

سپس حسین کهدویی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه دو ، ضمن عرض خیر مقدم به مدیران ، به بیان افتخارات آموزش متوسطه در سطح استان پرداخت و این افتخارات را مدیون تلاش های مدیران و کادر اجرایی مدرسه دانست . وی در ادامه از مشارکت گسترده در پروژه مهر تشکر کرد و نکاتی را پیرامون سازماندهی و کلاس بندی بیان نمود . 

پس از آن سیدضیاء طباطبایی معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو ، از برنامه های فرهنگی در مدارس خبر داد و شرکت پرشور در مسابقات فرهنگی هنری را خواستار شد .

در ادامه فلاحتی کارشناس مسئول فنی و حرفه اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، نکاتی را پیرامون پروژه مهر و ملاک های ارزیابی آن بیان نمود . 

سپس محسن فرشی کارشناس مسئول حسابداری آموزش و پرورش ناحیه دو ، از ارسال دستور عمل مالی به مدارس خبر داد و خواستار جمع بندی اسناد و تراز مالی مدارس شد . 

در پایان محمدجواد شرافت کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش ناحیه دو، نکاتی را در خصوص بیمه دانش آموزی و بیمه مسئولیت بیان نمود .

گفتنی است در این مراسم از برگزیدگان پروژه مهر و بازنشستگان تقدیر به عمل آمد .

آدرس کوتاه: