نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

همایش تخصصی مدیران ابتدایی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ناحیه دو حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ، ضمن خیر مقدم به مدیران و پیشکسوتان از زحمات مدیران تشکر نمود و خاطر نشان کرد به دلیل مصادف شدن شروع سال تحصیلی با ایام محرم ، بازگشایی مداراس با رویکرد محرم انجام پذیرد. سپس وی به بیان اهداف این گردهمایی پرداخت 
حمید اسمعیلی زاده افزود نبض آموزش دانش آموزان در دست مدرسه است.
در ادامه حاجی عابدی نماینده مدیران ، نکاتی را پیرامون سازماندهی نیروی انسانی و ارزشیابی پایان سال یادآور شد و از دغدغه های مدیران مدارس سخن گفت.
پس از آن علی زارع معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه دو ، از فضاسازی و تجهیز مدارس برای بازگشایی هر چه باشکوه تر مدارس خبر داد و تبدیل مدارس فرسوده به نوساز را در دستور کار خود قرار داد و در ادامه از شرکت گسترده مدارس در طرح های استانی و کشوری در سال گذشته قدردانی کرد.
در ادامه سیدضیاء طباطبایی معاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو ، از برنامه های فرهنگی در مدارس خبر داد و شرکت پرشور در مسابقات فرهنگی هنری را خواستار شد. 
سپس بهادر زاده معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش یزد ، در خصوص شعار امسال آموزش ابتدایی « تمرکز بر تدبیر ، نظارت بر اجرا و کیفیت بخشی به یادگیری در بستر شادی » سخن گفت و نکاتی را پیرامون همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی یادآور شد. 
پس از آن محمدجواد شرافت کارشناس امور حقوقی آموزش و پرورش ناحیه دو، نکاتی را در خصوص بیمه دانش آموزی و بیمه مسئولیت بیان نمود و به سوالات حضار پاسخ داد.
در ادامه غلامحسین دبیری نژاد کارشناس مسئول حراست آموزش و پرورش ناحیه دو، از حفاظت چهارگانه مدرسه سخن گفت و بر حفاظت از اطلاعات شخصی دانش آموزان تاکید ویژه ورزید.
در پایان محسن فرشی کارشناس مسئول حسابداری آموزش و پرورش ناحیه دو ، از ارسال دستور عمل مالی به مدارس خبر داد و خواستار جمع بندی اسناد و تراز مالی مدارس شد 
گفتنی است در پایان این مراسم از برگزیدگان پروژه مهر و بازنشستگان تقدیر به عمل آمد ‌.
 
آدرس کوتاه: