نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

ستاد امتحانات دى ماه ناحيه دو تشکیل جلسه داد


به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو و با هدف برنامه ریزی و هماهنگی براى برگزاری هر چه بهتر و دقيق تر امتحانات دی ماه ستاد امتحانات این مدیریت تشکیل جلسه داد.

مدیرآموزش وپرورش ناحیه دو ضمن تقدیر و تشكر از زحمات کارشناسی سنجش و ارزشیابی و همه عوامل اجرایی امتحانات به اهمیت امتحانات و ارزشیابی دانش آموزان و نتایج تلاش دبیران و آموزگاران اشاره و دقت در تعیین عوامل اجرایی و برگزاری صحیح امتحانات را مورد توجّه قرار داد. "حمید اسمعیلی زاده" نظارت بر امتحانات داخلی مدارس را ضروری دانست و بر برنامه ریزی جهت تحقق این امر تاکید نمود وی بکارگیری فرهنگیان واجد شرایط در حوزه های اجرایی و استفاده از توانایی آنها را ضروری عنوان کرد و از اعضاء خواست تا دربازدیدهای خود نکته نظرات خود را یادداشت تا درجلسه پایانی مشکلات بررسی و آسیب شناسی دراین زمینه صورت گیرد ، درآغاز این جلسه جعفری راد کارشناس مسئول سنجش وارزشیابی ضمن تشریح مصوبات جلسه ستاد امتحانات اداره کل، مطالبی در رابطه با دستورالعمل ها و زمانبندی امتحانات نهایی را به اعضا ارائه نمود.

 بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات مختلف برگزاری امتحانات، تعیین عوامل حوزه های امتحانات نهایی ، ناظرین حوزه های امتحانی و حوزه های داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور و... از دیگر محور های بحث شده در این جلسه بود.