نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دبيرستان پسرانه حاج محمد طيب افتتاح شد

دبيرستان پسرانه حاج محمد طيب افتتاح شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحيه دو يزد؛ سید محمد رستگاری فرماندار یزد اذعان داشت:آموزش و پرورش نیاز به حمایت جدی دارد و با مشارکت خیرین بزرگوار می توانیم شاهد برطرف شدن مشکلات فضاهای آموزشی باشیم.

فرماندار یزد گفت:باید از ظریفیت خیرین جدای از مدرسه سازی در مدرسه یاری هم استفاده کرد و امید است شاهد حمایت خیرین در امور جاری  مدارس و دانش آموزان هم  باشیم.

" عباسعلی دانافر" مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد در این جلسه بزرگترین باقیات الصالحات را مدرسه سازی عنوان کرد و اذعان داشت:خیران مدرسه ساز از بین همه لذت های عالم لذت مدرسه سازی را انتخاب کرده اند که این بزرگترین صدقه جاریه است.

وی اظهار داشت: همه کشورها به دنبال رشد و توسعه هستند و آنچنان که صاحبنظران مباحث توسعه متفق القول هستند، مهمترین سرمایه گذاری در راه توسعه کشور،سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است چرا که بزرگترین سرما یه های ما دانش آموزان هستند که آینده سازان جامعه هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد گفت:سرمایه گذاری در آموزش و پرورش دیر بازده است به همین دلیل انسان های دور اندیش ،حکیم و خیرخواه به سمت آن روی می آورند.

وی به فرسودگی حدود 40 درصد از مدارس استان اشاره کرد و بیان داشت: بخشی از برتری استان در مباحث آموزشی و پرورشی مدیون نگاه خیر خواهانه خیرین نیک اندیش است که  سالانه بیش از 50 میلیارد تومان در امر مدرسه سازی کمک می کنند. 

 

گفتنی است مدرسه خیری حاج محمد طیب با زیربنای 2940 مترمربع در 9 کلاس درس و در زمینی به متراژ  2650 متر مربع بنا شده است.