نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضورمسئولین آموزش وپرورش ناحیه دو در مراسم نمادین هفته شورا ها

حضورمسئولین آموزش وپرورش ناحیه دو در مراسم نمادین هفته شورا هابه گزارش روابط عمومی مدیریت  آموز ش و پرورش ناحیه دو  یزد همزمان با هفته شوراهای آموزش وپرورش (24 لغایت 30 دیماه ) آئین فرهنگی نکوداشت این هفته  در دبیرستان ریحانه النبی (ص)مجتمع آموزشی خاتم الانبیا آموزش وپرورش ناحیه یک یزد برگزارشد.

 

دراین مراسم جمعی از اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد ، فرهنگیان و دانش آموزان حضور داشتند .فرماندار یزد در سخنانی به ذکر اهمیت و جایگاه شورا در اسلام و نظام جمهوری اسلامی پرداخت و گفت : دراسلام به بحث مشورت و شورا تاکید فراوان شده است و نظام جمهوری اسلامی نیز زمینه تحقق این امر را با ایجاد تشکیلات شورائی در همه عرصه ها فراهم آورده است .

 

"مصطفی سالاری "فرماندار ورئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد بهره مندی از خرد جمعی ، ارتقای مشارکت همه جانبه و بالا بردن سطح کیفی و کمی مسائل آموزشی و پرورشی برای فراهم آوردن زمینه تعلیم وتربیت هرچه بهتر آینده سازان این مرز وبوم را از دیگر اهداف شوراهای آموزش وپرورش برشمرد . وی درپایان با گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش از تلاش و همراهی اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان یزد قدردانی کرد.

درادامه این مراسم "سید حسن حیان " از پیشکسوت شورای آموزش وپرورش استان و شهرستان یزد با اشاره به ضرورت مشارکت مردم برای اداره هرچه بهتر دستگاه تعلیم وتربیت گفت : اجرای قانون شوراهای آموزش و پرورش زمینه مشارکت همگانی در دستگاه تعلیم و تربیت را فراهم کرده است .وی دانش آموزان را به انس وهم نشینی با قرآن و احترام به والدین توصیه کرد و افزود : تجربه 42 سال معلمی من نشان داده دانش آموزانی که به این دو مهم توجه داشته اند همواره در تمامی مراحل زندگی موفق بوده اند .

درادامه این مراسم دانش آموزان با قرائت مقاله و اجرای سرود هفته شوراهای آموزش و پرورش را گرامی داشتند .