نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه هم اندیشی مدیران متوسطه اول و دوم برگزار شد

در این جلسه که با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد ، حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن تشکر از زحمات مدیران در اداره مدرسه خواستار توجه ویژه به رویکرد تربیتی مدارس شد . وی افزود سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بر محور تربیتی تبیین شده است و هدف آن را تربیت یک انسان موفق در راستای اسلام دانست . حمید اسمعیلی زاده خواستار توجه حداکثری به مسائل آموزشی شد . این مقام مسئول خاطر نشان کرد : تبیین جایگاه انقلاب اسلامی ، دستاوردهای آن و گرامیداشت ایام الله دهه فجر یک وظیفه همگانی است و باید در مدارس به آن توجه شود . وی در پایان گفت : تعلق سازمانی و انگیزه وافر مهم ترین عامل در پیشبرد اهداف والای آموزش و پرورش است .

حسین کهدویی معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن تشکر از حضور مدیران ، نسبت به توانمندسازی ، مثبت گرایی و توجه ویژه به معلمان جدیدالورود  توصیه هایی را ارائه نمود و خواستار اجرای مدیریت فرایند مدار در مدارس شد و به نقش موثر مدیران در این برنامه تأکید نمود .

علی اصغر بی شمارمعاون پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و ایام الله دهه فجر خواستار مشارکت مدیران در برنامه های فرهنگی این ایام و توجه ویژه به مسائل پرورشی و تربیتی مدارس شد .

محمدصادق دهقانی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش ناحیه دو نکاتی را پیرامون بخشنامه ها ، لیست حضور و غیاب مدارس و اسکان فرهنگیان بیان نمود .

محمدرضا شاهنده نماینده مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد و باقر ملاباقری کارشناس مسئول ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش ناحیه دو در خصوص حل و فصل مشکلات مدارس توصیه ها و نقطه نظرات تکمیلی را بیان نمودند .

گفتنی است این جلسه با تشکیل کارگرو های مدیریتی همراه بود و در پایان نمایندگان کارگروه ها ضمن ارائه  گزارش کامل ، توصیه ها و پیشنهادات خود را نسبت به موضوع کارگروه ها بیان نمودند .

 

آدرس کوتاه: