نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل دومین نشست اعضاى ستاد پروژه مهر

تشکیل دومین نشست اعضاى ستاد پروژه مهربه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با حضور همه اعضا و رؤسای کارگروههای هفت گانه و در راستای اجرای هرچه بهتر برنامه های پروژه مهر دومین نشست اعضای ستاد پروژه مهردر محل سالن اجتماعات این مدیریت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو مهمترین پروژه در آغاز سال تحصیلی را پروژه مهر خواند و گفت هدف اصلی پروژه مهر خلق مدرسه ای شاداب و مهری با نشاط و ماندگار برای دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی است.

وی ضمن تقدیر و تشکر در زمینه عملیاتی نمودن اهداف، برنامه ها و سیاست های وزارتی، استانی و شهرستانی در خصوص پروژه مهر، نیاز سنجی کامل و دقیق برنامه ها و اقدامات لازم الاجرا جهت پیگیری و اجرا توسط مسئولین کارگروهها را خواستار و بر سرلوحه قرار دادن شعار امسال(رونق تولید) تاکید نمود.

بیان خلاصه ای از مصوبات جلسه قبل گزارشی از اقدامات انجام شده توسط کارگروه ها کاهش دغدغه و نگرانی اولیای دانش آموزان برای ثبت نام، پوشش تحصیلی حداکثری، هدایت تحصیلی مناسب و صحیح دانش آموزان و ... از موارد مورد توجه اعضا و رؤسای کارگروه ها در این جلسه بود.