نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزارى جلسه توجيهى امتحانات (ويژه مدارس بزرگسال و آموزش از راه دور)

برگزارى جلسه توجيهى امتحانات (ويژه مدارس بزرگسال و آموزش از راه دور)به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد با حضور اسمعيلي زاده مدير آموزش و پرورش ناحيه دو، كهدويى معاون آموزش متوسطه، مسئولين و كارشناسان دواير آموزش متوسطه و سنجش و ارزشيابى و مدیران مدارس آموزش از راه دور و بزرگسال جلسه توجیهی برگزاری امتحانات دی ماه برگزار شد.

جعفری راد کارشناس مسئول سنجش و ارزشیابی تحصیلی ناحیه دو ضمن تشريح آيين نامه ها و مقررات برگزارى امتحانات گفت طبق مصوبه ستاد امتحانات اداره كل متبوع امتحانات مدارس بزرگسال و آموزش از راه دور اين مديريت راس ساعت ١٥ عصر در ده حوزه امتحانى به صورت هماهنگ برگزار خواهد شد.

در ادامه هادى مطهريان كارشناس مسئول كاردانش و فنى حرفه اى و رابط مدارس بزرگسال و آموزش از راه دور اين مديريت علاوه بر تشريح نكاتى در خصوص برگزارى امتحانات از مديران مدارس خواست نسبت به اجراى دقيق دستورالعمل ها و ضوابط امتحانات تمام تلاش خود را به كار گيرند.

در پايان اسمعيلى زاده ضمن تقدير و تشكر از عوامل برگزار كننده امتحانات مديران مدارس را نماينده تام الاختيار مسئولين اين مديريت در مدارس خواند و گفت تمام تلاش مسئولين اين مديريت بر اين است تا امتحانات در محيطى امن و آرام و بدون هيچ گونه دغدغه و نگرانى براى دانش آموزان برگزار شود.