نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل متبوع جلسه ویدئو کنفرانس دوره دوم متوسطه برگزار شد

با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل متبوع جلسه ویدئو کنفرانس دوره دوم متوسطه برگزار شدبه گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دویزدوباحضور مهندس کارآموز معاون آموزش متوسطه،دهشیری رییس اداره متوسطه اداره کل متبوع،مدیر،معاونین و جمعی از کارشناسان دوره متوسطه ناحیه دو و با هدف ایجاد وحدت رویه و هماهنگی درآموزش های مجازی جلسه ویدئو کنفرانس مدیران متوسطه دوره دوم ناحیه دو برگزارشد.

در ابتدا حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو و حسین کهدویی معاون آموزش متوسطه ضمن عرض تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه طی سخنانی از زحمات وتلاش های مدیران،کادر و دبیران تشکر نمودند و از آنان خواستند با توجه به ادامه یافتن تعطیلات اضطراری همچنان پیگیر آموزش های مجازی باشند و از آنان خواستند حداکثر تلاش خود را با کمک مشاورین در رابطه با آموزشهای مجازی داشته باشند.

 در ادامه معاون آموزش متوسطه اداره کل متبوع ضمن تقدیر از تلاش همکاران در راستای آموزش مجازی در ایام تعطیلات تصریح کرد: ما باید از شرایط و تهدید به وجود آمده بهره برداری لازم را برده وآن را به یک فرصت تبدیل کنیم. وی در ادامه گفت:لازم است مدیران مدارس با ایجاد ارتباط دو سویه بین خود،مدرسه و معلمان با دانش آموزان و اولیا نسبت به پیگیری امور آموزشی و بهداشتی دانش آموزان اقدام نمایند. 

سپس دهشیری رییس اداره متوسطه اداره کل متبوع استفاده از تجربیات همکاران و خلاقیت در روش ها و فعالیت را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد:خوشبختانه طبق رصدی که انجام شده مسائل آموزشی در استان به خوبی انجام شده و رضایت دانش آموزان را به همراه داشته است.

لازم به ذکر است در این جلسه مدیران مدارس ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده در خصوص آموزش های مجازی، مسائل و مشکلات پیش رو را عنوان نموده و مسئولین قول پیگیری دادند.