نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

با حضور مسئولين استان كلنگ احداث يك باب فضاى آموزشى در منطقه فهرج به زمين زده شد

با حضور مسئولين استان كلنگ احداث يك باب فضاى آموزشى در منطقه فهرج به زمين زده شدبه گزارش روابط عمومى آموزش و پرورش ناحيه دو يزد، و با هدف توسعه فضاهاى آموزشى استان و با حضور دكتر نخعى مدير كل امور زيربنايى و معاونت توسعه روستايى و مناطق محروم رئيس جمهور،دكتر دانافر مدير كل آموزش و پرورش استان،مهندس رستگارى فرماندار يزد و جمعى از مسئولين ذي ربط از مجمع خيرين مدرسه ساز، آموزش و پرورش ناحيه دو ،استاندارى ،بخشداري و اداره كل نوسازى و تجهيز مدارس يزد و... كلنگ احداث يك باب واحد آموزشى كه به همت خير گرانقدر حاج اكبر حسينى فهرجى احداث مى شود به زمين زده شد.

دكتر دانافر در اين مراسم توجه به توسعه آموزش و تقويت زير ساخت هاى پرورش را يكى از دغدغه هاى مهم آموزش و پرورش استان دانست و گفت: اگر استان يزد سالهاى متوالى در زمينه هاى علمى در سراسر كشور داراى مقام است بخشى از آنها به بركت وجود خيرين نيك انديشى همچون آقاى حسينى فهرجى است و نقش خيرين را در وقوع اين رويدادها بسيار اساسى دانست. وى تلاش در راستاى گسترش فضاهاى آموزشى و پرورشى را زمينه رشد و شكوفايى جامعه دانست و از ديگر خيرين خواست با همت والاى خود با آموزش و پرورش استان همراه و همگام شوند.

در ادامه مهندس خواجه رضايى مدير عامل مجمع خيرين مدرسه ساز استان يزد از زحمات و پيگيرى هاى مستمر مسئولين شوراى روستاى فهرج در اين پروژه تقدير و تشكر نمود و گزارشي اجمالى از وضعيت فضاهاى آموزشى مدارسى كه نياز به تخريب و بازسازى دارند را به مسئولين ارائه نمود.

در پايان كلنگ احداث اين زمين توسط مسئولين به زمين زده شد.

شايان ذكر است زمين يادشده در فضايي به مساحت چهار هزار و صد متر مربع در منطقه فهرج است كه توسط خير بزرگوار و نيك انديش  حاج اكبر حسينى فهرجى با اعتبارى بالغ بر پنج ميليارد تومان  و به صورت صد درصد خيرى احداث خواهد شد.