نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس مستقر در منطقه کم برخوردار ناحیه دو

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از مدارس مستقر در منطقه کم برخوردار ناحیه دو


عباسعلی دانافر با حضور در مدارس ناحیه دو یزد، دانش آموزان را مورد تفقّد قرارداد
بسته های آموزشی برای دانش آموزانی که به تجهیزات فضای مجازی دسترسی لازم ندارند، تهیه و اهدا می شود

عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد صبح امروز با حضور در مدارس مستقر در منطقه ی کم برخوردار ناحیه دو  یزد، دانش آموزان این مدارس را از نزدیک مورد تفقّد قرارداد.

دانافر در یکی از این مدارس که خود وی نیز در  دهه ی پنجاه دانش آموز همین آموزشگاه بوده، در جمع دانش آموزان و کارکنان، به ذکر خاطراتی ازدوران تحصیل خود پرداخت.

وی دانش آموزان را به رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی و در عین حال جدّیت و پیگیری مستمر در دروس و پیشرفت تحصیلی فراخواند و در زمینه ی تهیه و اهدای بعضی  بسته های آموزشی برای دانش آموزانی که به تجهیزات لازم جهت استفاده  از فضای مجازی را ندارند، قول مساعد داد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان همچنین در بازدید از بخش سنتی و قدیمی این آموزشگاه گفت: در آینده ی نزدیک با هماهنگی و مشارکت اداره کل میراث فرهنگی اقدامات لازم در راستای تعمیر مرمّت بهسازی و زیبا سازی این ساختمان به عمل خواهد آمد.  

لازم به یادآوری است : در این بازدید، حمید اسمعیلی زاده مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو یزد علی زارع معاون آموزش ابتدایی ناحیه دو و تعدادی از کارشناسان اداره کل استان و ناحیه دو یزد دانافر را همراهی نمودند.