نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازديد مديران كل آموزش و پرورش و نوسازى و تجهيز مدارس استان از پروژه در دست ساخت دبيرستان پسرانه شاهد جعفرى نعيمى

بازديد مديران كل آموزش و پرورش و نوسازى و تجهيز مدارس استان از پروژه در دست ساخت دبيرستان پسرانه شاهد جعفرى نعيمى به گزارش روابط عمومى آموزش و پرورش ناحيه دو يزد و با حضور مديران كل نوسازى و تجهیز مدارس و آموزش و پرورش استان يزد،مدیر آموزش و پرورش ناحيه دو و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان از روند پروژه در حال ساخت دبيرستان پسرانه شاهد بازدید به عمل آمد.

عباس نعمتى مدير آموزشگاه ياد شده ضمن تقدير و تشكر به ارائه گزارشى در خصوص روند ساخت چند سالن در آموزشگاه پرداخت و پس از آن از مسئولين خواست دستورات لازم را مبنى بر رفع بعضى از مشكلات ساخت سالن هاى آن آموزشگاه صادر كنند.

دكتر دانافر مدير كل آموزش و پرورش استان يزد در اين بازديد بر عزم جدي اداره كل آموزش و پرورش استان بر تكميل فضاها و پروژه هاى عمرانى نيمه تمام خبر داد و بر پيگيرى مستمر مسائل و مشكلات تا حصول نتيجه تاكيد نمود.

مهندس ذاكرمدیرکل نوسازی مدارس استان نیز با بیان اینکه اداره كل نوسازى مدارس استان تاكيد ويژه اى بر ايجاد فضاهاى ايمن و شاداب در سطح مدارس استان دارد گفت:مجموعه اداره كل نوسازى مدارس آمادگى دارد، تمام تلاش خود را به كار گيرد تا پروژه هاى نيمه تمام استان به ويژه پروژه دبيرستان شاهد به نحو احسنت تكميل شود.

در ادامه از پروژه در دست ساخت دبيرستان شاهد مورد بازدید قرار گرفت و مسئولين  از نزدیک در جریان روند اجرا و پیشرفت این پروژه قرار گرفتند و دستورات لازم را مبني بر اتمام در آن مكان صادر نمودند.