نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آئین تجلیل از دانش آموزان هنرستان شهید چمران

آئین تجلیل از دانش آموزان هنرستان شهید چمران


گزارش تصويرى

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد، با حضور بی شمار معاون پرورشی و فرهنگی، رحمت معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش نیروی انسانی و جمعی از کارشناسان آموزش فنی حرفه ای و کاردانش،کارشناسان تربیت بدنی اداره کل متبوع و ناحیه از دانش آموزان هنرستان شهید چمران که به عنوان نماینده استان یزد در مسابقات کشوری دانش آموزی در رشته والیبال موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شده بودند در محل هنرستان ياد شده تجلیل شد.

در ابتدای این مراسم سنایی مدیر هنرستان ضمن خوش آمد گویی به مسئولین این موفقیت را مرهون تلاشها و تمرینهای پی در پی این دانش آموزان دانست و از مسئولین حاضر، خواستار تداوم حمایت های بیش از پیش آنان برای موفقیت در سالهای بعد شد. در ادامه مسئولين تيم( مربي، دكتر و كاپيتان) گزارشي اجمالى از نقاط ضعف و قوت مسابقات را به مسئولين ارائه نمودند. سپس هريك از كارشناسان تربيت بدني، فني حرفه اي و كاردانش اداره كل متبوع و ناحيه ضمن تبريك اين موفقيت به ارائه نكاتي در خصوص چگونگي حمايت از اين دانش آموزان پرداخته و قول مساعد دادند براى موفقيت آنان همه تلاش خود را به كار گيرند.

گفتنى است در پايان اين مراسم ضمن اهداى جوايز به دانش آموزان از محمد محسني(معلم پيشكسوت ورزش) كه در ساليان دور مربي واليبال كريمي مربى تيم واليبال هنرستان چمران بود تقدير به عمل آمد. روابط عمومى اين مديريت ضمن عرض تبريك مجدد به اين دانش آموزان و جامعه ورزشي و فرهنگى استان برايشان موفقيت روز افزون خواستار است.