نمایشگر دسته ای مطالب
نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آئین تجلیل از تولید کنندگان برتر محتوای حوزه ی پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار گردید.

آئین تجلیل از تولید کنندگان برتر محتوای حوزه ی پرورشی آموزش و پرورش ناحیه دو یزد برگزار گردید.در این مراسم، علی اصغر بیشمار معاون پرورشی و فرهنگی ناحیه دو در سخنانی  بر  تلاش بی وقفه در زمینه ی تولید محتوا - پیگیری  مشورت و نظر خواهی از مخاطبین در راستای ارتقاء کیفیت تولیدات ارائه شده تاکید کرد.

سپس غلامحسین دبیری نژاد کارشناس مسئول حراست ناحیه دو، حسّاسیت و اهمّیت حضور فعّال  فرهنگیان درفضای مجازی در این برهه از زمان و در شرایط فعلی حاکم بر مدارس با وجود ویروس کرونا را یادآور شد و افزود: اطّلاع رسانی جامع و در خور فهم اقشار مختلف جامعه در مورد جنگ نرم دشمن که از طریق فضای مجازی در جریان است بسیار مهم و وظیفه خطیر  ماست .

وی خاطرنشان ساخت: شیوع کرونا در واقع موجب ورود قوی تر منسجم تر- فراگیر و تخصّصی تر همکاران در فضای مجازی شد که برکات فراوانی تاکنون در برداشته  است.

دبیری نژاد تاکید کرد: فرهنگیان باید آمادگی لازم جهت مقابله به مثل و پدافند غیر عامل در برابرشبیخون فرهنگی دشمن را داشته باشند و در مقابل هجمه بدخواهان به بنیاد دینی مذهبی و خانوادگی ایرانیان به ویژه از طریق فضای مجازی به وظایف خود به موقع و در لحظه عمل کنند

همچنین طیبه ضیایی کارشناس مسئول فرهنگی هنری آموزش و پرورش ناحیه دو یزد گزارشی از روند تولید محتوای پرورشی در شاخه های گوناگون اعم از فایل صوتی تقویم اجرایی پژوهش شهدا امام شناسی و جزء 30 قرآن کریم ارائه نمود.

در پایان این مراسم از دانش آموز مریم سپهر که در رشته سخنوری پرسش مهر رئیس جمهور، موفق به کسب رتبه اول کشور شده بود و نیز صاحبان تولید محتوای برتر پرورشی ، تجلیل به عمل آمد.